PRACA :: --- oferta pracy na stanowisku Zarządzający Systemem Web

Adres e-mail:

--- / Oferta z dnia: 2008-11-24

Oferowana praca

Stanowisko: Zarządzający Systemem Web
Nr ref.:
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Polska
Branża: Internet / Multimedia

Opis stanowiska

Zarządzający Systemem Web posiada wolne miejsca na prace w domu w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu dla pracowników do obsługi komputera i prowadzenia marketingu. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się pod fuki990@gmail.com

Wymagania

komputer, internet, wolny czas

Oferujemy

atrakcyjne zarboki

Forma kontaktu

e-mail: fuki990@gmail.com

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.