PRACA :: A1 Europe oferta pracy na stanowisku Sales Manager

Adres e-mail:

A1 Europe / Oferta z dnia: 2009-03-27

A1 Europe Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamiczna firma doradcza działająca od 1998 r., specjalizująca się kompleksowym pozyskiwaniem dotacji z Unii Europejskiej. W ciągu ostatnich lat kilkakrotnie znaleźliśmy się w dziesiątce najskuteczniejszych firm konsultingowych w branży funduszy unijnych w Polsce.

Oferowana praca

Stanowisko: Sales Manager
Nr ref.:
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Poszukujemy:
Osoby, która będzie w stanie pozyskać i zbudować skuteczną sieć Kluczowych Klientów firmy.

Aspirujemy do bycia najlepszymi w branży, stąd osoba obejmująca w/w stanowisko musi dążyć do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Wymagania

Wymagamy:
- doskonałych umiejętności interpersonalnych
- umiejętności zarządzania swoim czasem oraz ustalania priorytetów
- odwagi i dynamizmu w podejmowaniu nowych wyzwań i decyzji
- dużego doświadczenia w technikach sprzedaży i negocjacji

Nie wymagamy:
- wykształcenia kierunkowego
- znajomości branży dotacyjnej od podszewki
- znajomości nastu języków ? wystarczy jeden na poziomie komunikacyjnym

Oferujemy

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z 10-ciu najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce specjalizujących się w kompleksowej obsłudze procesu pozyskiwania dotacji
- elastyczny czas pracy
- samochód, laptop, telefon służbowy do dyspozycji
- pracę w profesjonalnym i sympatycznym zespole neutralizującym trudy codziennych zmagań z ?wymagającymi? Klientami:)

Forma kontaktu

Aplikacje proszę przesyłać na adres biuro@a1europe.pl

Dane firmowe

A1 Europe
Zamoyskiego 31
30-519 Kraków
Email: biuro@a1europe.pl / WWW: www.a1europe.pl