PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku APLIKANT RADCOWSKI WAŁBRZYCH

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-10-16

O firmie

Agencja rekrutacyjna ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: APLIKANT RADCOWSKI WAŁBRZYCH
Nr ref.:
Miejsce pracy: WałBrzych / dolnośląskie / Polska
Branża: Prawo

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

APLIKANT RADCOWSKI LUB ADWOKACKI

Wymagania

• ukończone studia prawnicze
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym dużej firmy
• rozpoczęta aplikacja radcowska bądź adwokacka
• doskonała znajomość przepisów prawa, w tym w szczególności: polskiego, europejskiego oraz międzynarodowego prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, w szczególności ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz użytkowych i patentów, prawa cywilnego, postępowania administracyjnego i sądowo-administracyjnego
• biegła znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie
• zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu
• znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Lex)
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• dyspozycyjność

Oferujemy

• możliwość pracy w renomowanej Kancelarii
• możliwość rozwoju zawodowego
• stabilne warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Aplikant Radcowski Wałbrzych”

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl