PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku DORADCA TECHNICZNY J. WLOSKI

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-10-13

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: DORADCA TECHNICZNY J. WLOSKI
Nr ref.:
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku europejskim AGENCJA REKRUTACYJNA ERTA DLA SWOJEGO KLIENTA POSZUKUJE osoby na stanowisko:

Doradca Techniczny
(z językiem włoskim)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalną obsługę włoskich partnerów handlowych w zakresie doradztwa technicznego, weryfikację zamówień pod względem technicznym oraz przekazywanie ich do planowania produkcji.
MIEJSCE PRACY: KRAKÓW

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
• bardzo dobra znajomość języka włoskiego
• bardzo dobra znajomość Auto-Cad oraz pakietu MS Office
• umiejętność analitycznego myślenia
• dokładność i skrupulatność
• zamiłowanie do rozwiązywania problemów technicznych
• mile widzane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w nieustannie rozwijającej się firmie
• możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
• pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania proszę o przesłanie swojego CV na adres:

info@ertagrupa.pl z dopiskiem: „DORADCA TECHNICZNY J. WŁOSKI”

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl