PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2010-04-19

O firmie

Erta

Oferowana praca

Stanowisko: DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Nr ref.:
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Gastronomia / Catering

Opis stanowiska

- Organizowanie kanałów dystrybucyjnych
- Nadzór nad pracownikami działu sprzedaży
- Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- Budowanie oferty handlowej
- Tworzenie instrumentów marketingowych

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia w handlu (zaopatrzenie, gastronomia i hotelarstwo)
- Wykształcenie wyższe
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki pracy
- Samodzielne stanowisko
- Pracę na pełny etat
- Premie uzależnione od wyników

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl z dopiskiem DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl