PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Doradca techniczno - handlowy

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-11-12

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Doradca techniczno-handlowy”

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca techniczno - handlowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: GorzóW Wielkopolski / lubuskie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- Współpracę z firmami wykonawczymi w sektorze budownictwa
- Współpracę z biurami projektowymi i architektami
- Przedstawianie firmy i jej produktów
- Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z aktualnymi
- Budowanie trwałych relacji handlowych
- Fachowe doradztwo techniczne i promowanie produktów firmy
- Prowadzenie szkoleń, prezentacji i seminariów

Wymagania

Wymagamy:

- Wykształcenie min. średnie
- Znajomość branży budowlanej
- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku doradcy/produkt managera w branży budowlanej
- Znajomość lokalnego rynku inwestycji
- Umiejętność czytania projektów budowlanych oraz znajomość programu Auto CAD
- Prawo jazdy kat. B
- Wysoka kultura osobista
- Dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w młodym i ambitnym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Samochód służbowy i pozostałe narzędzia pracy

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl