PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Dyrektor logistyki

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-29

O firmie

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor logistyki
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów z branży reklamowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

DYREKTORA LOGISTYKI
Miejsce pracy: woj. śląskie (Katowice)

Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad pionem logistycznym
• Współpraca z pionem handlowym
• Zapewnianie optymalnych kosztów logistycznych
• Koordynacja procesów logistycznych w centrali logistycznej i magazynach lokalnych na terenie całej Polski
• Raportowanie do Dyrektora Generalnego w Grupie Kapitałowej
• Dbanie o dobry wizerunek firmy wobec kontrahentów

Wymagania

Wymagania

• Minimum 10-letnie doświadczenie w pracy zawodowej, w tym 5-letnie na stanowisku kierowniczym w logistyce (preferowane osoby z doświadczeniem w dużych firmach)
• Wyższe wykształcenie (ekonomiczne lub handlowe o profilu logistycznym)
• Znajomość nowoczesnych praktyk magazynowania i automatyzacji magazynu
• Kreatywność, dynamiczność
• Doświadczenie w optymalizacji wskaźników jakości i wydajności magazynów

Oferujemy

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość awansu do zarządu spółki

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV z dopiskiem „DYREKTOR LOGISTYKI” na adres:

cv@ertagrupa.pl

Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl