PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku GŁÓWNY TECHNOLOG – produkcja mas bitumicznych

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2010-06-28

O firmie

Erta

Oferowana praca

Stanowisko: GŁÓWNY TECHNOLOG – produkcja mas bitumicznych
Nr ref.: 03/30
Miejsce pracy: TomaszóW Mazowiecki / łódzkie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

- Optymalizacja i nadzorowanie procesów technologicznych
- Weryfikacja specyfikacji i wymagań dla procesu produkcyjnego

Wymagania

- Min. 3-letnie doświadczenie w wykonywaniu badań z zakresu drogownictwa
- Znajomość produkcji i wbudowywania mas bitumicznych
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Znajomość technologii i projektowania produkowanych mieszanek
- Umiejętności kierownicze oraz organizacyjne
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające warunki i zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Główny technolog ”.

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl