PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Helpdesk engineers

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-15

O firmie

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Helpdesk engineers
Nr ref.:
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Firma ERTA dla swojego klienta z siedzibą w Krakowie poszukuje pracowników Helpdesk ze znajomością języka niemieckiego, włoskiego lub francuskiego.

Obowiązki:

- rozmowy telefoniczne z klientami niemieckojęzycznymi i włoskojęzycznymi
- analizowanie, rozwiązywanie i dokumentowanie problemów klientów i pracowników firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na danym stanowisku
- bardzo dobrej znajomości niemieckiego, francuskiego lub włoskiego
- znajomość systemów Windows i aplikacji Windows ( Word, Excel, Power Point, Windows NT/2K/XP) oraz Internet Explorer, Global Ticketing System,
- mile widziana znajomość TCP/IP, MCSA

Oferujemy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- prace w międzynarodowym środowisku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Helpdesk.

Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl