PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku INŻYNIER STYSTEMÓW VRF

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-14

Oferowana praca

Stanowisko: INŻYNIER STYSTEMÓW VRF
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko

INŻYNIERA STYSTEMÓW VRF
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
• min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie
• doświadczenie w projektowaniu i realizacji systemów wentylacji i klimatyzacji
• uprawnienia SEP
• doświadczenie w pracy z urządzeniami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi
• znajomość systemów VRF

Oferujemy:
• pracę w znanej na całym świecie firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość podnoszenia kwalifikacja
• możliwość odbycia szkoleń kierunkowych

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie cv z dopiskiem „INŻYNIER SYSTEMÓW VRF”

dominika.teczar@ertagrupa.pl

Wymagania

Oferujemy

Forma kontaktu

cv@ertagrupa.pl

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl