PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku KIEROWNIK PRODUKCJI

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-07

O firmie

AGENCJA

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI
Nr ref.: 07/07/2009
Miejsce pracy: KATOWICE / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:
KIEROWNIK PRODUKCJI (DRUKARNIA)
Miejsce pracy: Świętochłowice (Śląsk
Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:
• kontrola procesu produkcji;
• Koordynowanie realizacji projektów sprzedażowych
• Współpraca z klientami
• Nadzór ilościowy i jakościowy nad wytwarzanymi produktami
• Nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji
• Koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych etapach produkcji i optymalizacja czasu pracy;
• Ustalanie terminów realizacji;
• Kontrolowanie i minimalizowanie kosztów produkcji;
• Właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń oraz rozwiązywanie problemów technologicznych i technicznych
• Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji;

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie średnie (preferowane wyższe, kierunek: poligrafia/mechanika/automatyka);
• Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie usługowo – produkcyjnej;
• Umiejętności motywowania i zarządzania podległym zespołem pracowniczym,
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętności obsługi komputera (pakiet Office, magazynowe);
• Konsekwencji w realizacji powierzonych działań.
• Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Mile widziane

Oferujemy

doświadczenie w kierowaniu drukarnią, doświadczenie w agencji reklamowej, zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników bezpośrednio zajmujących się produkcją

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie cv z dopiskiem „KIEROWNIK PRODUKCJI”

dominika.teczar@ertagrupa.pl

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl