PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku KIEROWNIK PRODUKCJI MAS BITUMICZNYCH

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2010-06-21

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI MAS BITUMICZNYCH
Nr ref.:
Miejsce pracy: / łódzkie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Agencja ERTA poszukuje dla jednego ze swoich Klientów z branży budownictwa drogowego kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI MAS BITUMICZNYCH

Miejsce pracy: k/Tomaszowa Maz.

Praca od zaraz

Opis stanowiska pracy:

- Zarządzanie procesem produkcji mas bitumicznych m.in.:
- Koordynacja pracy na stanowiskach roboczych oraz pracy maszyn i urządzeń
- Kontrola efektywności gospodarowania
-Prowadzenie rzetelnej dokumentacji wymaganej przepisami prawa
-Przestrzeganie prawidłowości procesów technologicznych

Wymagania:

- Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie techniczne
- Znajomość norm i specyfikacji w zakresie produkowanych mieszanek
- Umiejętności kierownicze oraz organizacyjne
- Otwartość w komunikacji

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające warunki i zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Kierownik produkcji mas bitumicznych”.

Wymagania

Oferujemy

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl