PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku KSIĘGOWY/SPECJALISTA DS. PŁAC

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2010-10-27

Oferowana praca

Stanowisko: KSIĘGOWY/SPECJALISTA DS. PŁAC
Nr ref.:
Miejsce pracy: / wielkopolskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Firma ERTA dla swojego klienta, międzynarodowej firmy transportowej aktywnie działającej na rynku logistycznym, poszukuje pracowników na stanowisko:

KSIĘGOWY/SPECJALISTA DS. PŁAC

Miejsce pracy: Poznań
Data ważności oferty: 10.11.2010r.

Opis stanowiska:

- kontrola oraz księgowanie faktur zakupu/ sprzedaży
- księgowanie operacji finansowych i diet
- kontrola zadłużeń klientów
- przygotowywanie deklaracji VAT
- składanie zamówień materiałów biurowych
- zakup i sprzedaż środków trwałych
- wypełnianie danych statystycznych
- obliczanie i wysyłanie deklaracji ZUS
- przygotowywanie i wysyłanie podatku przedsiębiorstwa

Wymagania:

- wykształcenie wyższe księgowe lub o kierunku ekonomicznym
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niderlandzkiego
- doskonała znajomość programów MS Office: Excel, Word, Outlook
- mile widziane doświadczenie w sektorze transportowym

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą pracę
- możliwość rozwoju w dynamicznym przedsiębiorstwie które jest częścią stabilnej międzynarodowej grupy firm

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem KSI-01

Wymagania

Oferujemy

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl