PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Kierowca C+E

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-10-02

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Kierowca C+E
Nr ref.: Q04
Miejsce pracy: KrakóW / dolnośląskie / Wielka Brytania
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów z Wielkiej Brytanii poszukuje Kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska pracy:
• Dostarczanie dostaw z Belgii do Wielkiej Brytanii
• Obsługa dostaw towaru na terenie Wielkiej Brytanii
• Załadunku i rozładunek towaru

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia jako kierowca w transporcie międzynarodowym
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny !
• Prawo jazdy kategorii C i E
• Wysoka sprawność i tężyzna fizyczna

Oferujemy

Oferujemy:
• Stałą pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV z dopiskiem „Kierowca C + E” na adres: cv@ertagrupa.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.