PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Lekarze wszytskich specjalizacji

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-07

O firmie

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Lekarze wszytskich specjalizacji
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Inne / Zagranica
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Agencja rekrutacyjna ERTA, w związku z nawiązaniem współpracy z światowej klasy liderem na rynku medycznym, poszukuje lekarzy wszystkich specjalizacji gotowych do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Emiratach Arabskich. Poszukujemy osób doświadczonych, lubiących wyzwania, chcących poszerzyć swoją wiedzę, gotowych do podjęcia pracy poza granicami kraju. Poszukujemy chirurgów, Lekarzy ogólnych, Ginekologów, Neurologów, Pediatrów, Anestezjologów etc.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- minimum 3 letniego doświadczenia na danym stanowisku
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
- umiejętności pracy w grupie jak i na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenia i dodatki
- pomoc w relokacji
- praca w międzynarodowym środowisku
- możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Lekarz.

Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl