PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku PRACOWNIK NAUKOWY

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-09-30

O firmie

CV@ERTAGRUPA.PL

Oferowana praca

Stanowisko: PRACOWNIK NAUKOWY
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Edukacja / Nauka / Szkolenia

Opis stanowiska

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK NAUKOWY/DOKTORANT

Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- poszukiwani kandydaci do pracy na stanowisku doktorant/pracownik naukowy w tematyce: mechanika materiałów kompozytowych (modelowanie procesów zmęczenia, pękania) oraz trwałość, niezawodność i optymalizacja konstrukcji

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe – kierunki: mechaniczne, informatyczne lub matematyczno-fizyczne
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość języków programowania (w szczególności C++)

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze
- możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem pracownik naukowy/doktorant

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl