PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku PRAKTYKA - KONSULTANT DS. REKRUTACJI

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-09-18

O firmie

cv@ertagrupa.pl

Oferowana praca

Stanowisko: PRAKTYKA - KONSULTANT DS. REKRUTACJI
Nr ref.: pra
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Kadry / HR

Opis stanowiska

Firma ERTA poszukuje osób na praktyki na stanowisko
PRAKTYKA - KONSULTANT DS. REKRUTACJI
Miejsce pracy: Kraków
STANOWISKO
- Wyszukiwanie firm/klientów zgodnie z wytyczonym wcześniej profilem
- Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych
- Umawianie spotkań z wybranymi kandydatami
- Aktywne wspomaganie procesu rekrutacji
- Publikacja ogłoszeń
- Tworzenie analiz branżowych

Wymagania

WYMAGANIA
- Status studenta (mile widziani studenci nauk społecznych)
- Dobra znajomość komputera w zakresie MS Office
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Umiejętność budowania i tworzenia pozytywnych relacji interpersonalnych,
- Zainteresowanie w dziedzinie HR, poparte wiedza teoretyczną

Oferujemy

OFERUJEMY
- Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu rekrutacji
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość otrzymania pisemnych referencji po odbyciu praktyk lub propozycji zatrudnienia

Osoby zainteresowane praktyką proszone są o przesłanie CV na adres cv@erta.grupa.pl z dopiskiem „Praktyka”

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl