PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Pielęgniarki i Położne

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-06-19

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarki i Położne
Nr ref.:
Miejsce pracy: / dolnośląskie / Polska
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Agencja rekrutacyjna ERTA, w związku z nawiązaniem współpracy z światowej klasy liderem na rynku medycznym, poszukuje pielęgniarek i położnych wszystkich specjalizacji gotowych do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Emiratach Arabskich. Poszukujemy osób doświadczonych, lubiących wyzwania, chcących poszerzyć swoją wiedzę, gotowych do podjęcia pracy poza granicami kraju.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- minimum 3 letniego doświadczenia na danym stanowisku
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
- umiejętności pracy w grupie jak i na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:
- bardzo trakcyjne wynagrodzenie i dodatki
- pomoc w relokacji
- praca w międzynarodowym środowisku
- możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Pielęgniarka/Położna.

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl