PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Pielęgniarki i położne

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-15

O firmie

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarki i położne
Nr ref.:
Miejsce pracy: Zagranica / zagranica / Inne / Zagranica
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Agencja rekrutacyjna ERTA, w związku z nawiązaniem współpracy ze światowej klasy liderem na rynku medycznym, poszukuje pielęgniarek i położnych gotowych do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Emiratach Arabskich. Poszukujemy osób doświadczonych, lubiących wyzwania, chcących poszerzyć swoją wiedzę, gotowych do podjęcia pracy poza granicami kraju.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• minimum 3 letniego doświadczenia na danym stanowisku
• wykształcenia wyższego kierunkowego
• posiadanie rejestracji w izbie pielęgniarskiej PIN lub gotowości jej wyrobienia (w przypadku Wielkiej Brytanii i Irlandii)
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• umiejętności pracy w grupie jak i na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:
• bardzo trakcyjne wynagrodzenie i dodatki
• pomoc w relokacji
• praca w międzynarodowym środowisku
• możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Pielęgniarka/Położna.

Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl