PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Programista PHP

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-06-08

O firmie

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Programista PHP
Nr ref.: Programista PHP
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

• programowanie serwisów internetowych, sklepów i innych aplikacji internetowych
• wdrażanie oraz rozwój autorskiego systemu CMS oraz platformy e-commerce
• rozwój autorskich aplikacji

Wymagania

• co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Programisty PHP
• doświadczenie w programowania serwisów internetowych i aplikacji webowych
• znajomość PHP5, SQL, XHTML, CSS, szablonów Smarty
• znajomość Java Script, AJAX i bibliotek takich jak Script.aculo.us, jQuery; XML, XSLT
• mile widziana podstawowa znajomość innych technologii: Flash/Flex, RoR
• mile widziana znajomość jednego z frameworków: ZF, Symfony lub innego
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
• praca w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres:

michal.bienias@ertagrupa.pl

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl