PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Przedstawiciel ds. dezynfekcji

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2010-04-16

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel ds. dezynfekcji
Nr ref.:
Miejsce pracy: / lubuskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

- Budowanie strategii firmy w regionie
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z
dotychczasowymi
- Kreowanie i dbałość o wizerunek firmy

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego najlepiej w branży
dezynfekcyjnej
- Wykształcenie min. średnie, najlepiej wyższe
- Prawo jazdy kat. B
- Komunikatywność
- Wysoka kultura osobista
- Posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej lub chęć jej otworzenia

Oferujemy

- Wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników
- Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ,,PH/Dzf”

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl