PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy branża ochroniarska

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-29

O firmie

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy branża ochroniarska
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów z branży motoryzacyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (branża ochroniarska)

Opis stanowiska pracy
-Sprzedaż usług branży ochroniarskiej
-Pozyskiwanie klientów
-Opieka nad klinetem

Wymagania

Wymagania
-wykształcenie minimum średnie kierunkowe
-minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
-wymagane doświadczenie w branży ochroniarskiej
-prawo jazdy kat. B
-Samodzielności w planowaniu pracy
-Komunikatywności i zdolności negocjacyjnych

Oferujemy

Oferujemy
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
-praca w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV z dopiskiem „PH-BRANŻA ochroniarska” na adres dominika.teczar@ertagrupa.pl

Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl