PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-09-09

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Wielka Brytania
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA , dla swojego klienta w Anglii, poszukuje osób na stanowisko:
RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA

Opis stanowiska:
-Prowadzenie recepcji
-Przełączanie rozmów telefonicznych (switchboard)
-Zarządzanie korespondencją
-Podejmowanie gości
-Dbanie o sprawny obieg dokumentacji
-Wydawanie i przyjmowanie kluczy, kart dostępu
-Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:
-Minimum rok doświadczenia w czterogwiazdkowym hotelu na stanowisku pracownika recepcji
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS OFFICE, MICROS FIDELIO) i sprzętu biurowego
-Wysoka kultura osobista
-Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
-Samodzielny i odpowiedzialny styl pracy, skuteczność w rozwiązywaniu problemów
-Dyspozycyjność, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
-Miła aparycja

Oferujemy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w miłej atmosferze
-Umowę o pracę
- Możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji
-Nowoczesne narzędzia pracy
-Wyżywienie
-Pomoc w zakwaterowaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres Email: cv@eragrupa.pl . W temacie proszę wpisać ‘pracownik recepcji’.

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl