PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Czasopism

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-07

O firmie

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Czasopism
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży Czasopism w Warszawie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- stworzenie strategii sprzedaży
- realizacja strategii sprzedaży
- praca nad dwoma branżowymi czasopismami motoryzacyjnymi

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie minimum średnie
- doświadczenie w pracy na podanym stanowisku
- znajomość komunikatywna języka angielskiego
- komunikatywność
- łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe plus premie i dodatki
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
- praca w prężnie działającej firmie

Forma kontaktu

cv@ertagrupa.pl

Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl