PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Weryfikator Branży mostowej

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-07-23

O firmie

Agencja Rekrutacyjna ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Weryfikator Branży mostowej
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Budownictwo / Architektura

Opis stanowiska

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób na stanowisko:

WERYFIKATOR BRANŻY MOSTOWEJ

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
-uczestniczenie w nadzorach autorskich i inwestorskich
-kontrola projektów obiektów inżynierskich, takich jak: mosty, wiadukty itp

Wymagania

Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe
-posiadane doświadczenie w projektowaniu i weryfikowaniu projektów obiektów inżynierskich
-posiadane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności mostowej (bez ograniczeń)
-znajomość programów: AutoCAD, Robot
-prawo jazdy kat. B
-umiejętność pracy w zespole
-odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
-praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane podjęciem pracy i spełniające warunki podane w ofercie proszone są o przesłanie CV na adres: dominika.teczar@ertagrupa.pl z dopiskiem WERYFIKATOR BRANŻY MOSTOWEJ

Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl