PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku Zastępca Kierownika Sklepu Odzieżowego

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-08-25

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu Odzieżowego
Nr ref.:
Miejsce pracy: / łódzkie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Zastępca Kierownika Sklepu Odzieżowego

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- Nadzorowanie i koordynację pracy kilkunastoosobowego zespołu
- Dbanie o dynamiczny rozwój kierowanego obiektu
- Wykonanie planu marketingowego
- Wysoką jakość obsługi klienta
- Szkolenie i coaching podległych pracowników

Wymagania

Wymagamy:

- Doświadczenia na stanowisku kierownika sklepu odzieżowego (warunek konieczny)
- Zainteresowania modą
- Umiejętności kierowania podległym zespołem pracowniczym
- Dobrej organizacji pracy
- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i rabatów pracowniczych
- Możliwość aktywnego rozwoju osobistego i zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@ertagrupa.pl z dopiskiem „Zastępca Kierownika Sklepu”

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl