PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku chef de partie

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2009-08-17

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: chef de partie
Nr ref.: KUCH
Miejsce pracy: Nottingham / zagranica / Wielka Brytania
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

Firma ERTA dla swojego angielskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko CHEF DE PARTIE (KUCHARZ). Praca w restauracji na terenie Wielkiej Brytanii.

Do obowiązków kandydata będzie należało:
• bezpośrednie nadzorowanie personelem
• nadzorowanie prac w kuchni
• kontrola zapasów żywności
• wybieranie dań dnia etc.
• Nadzór nad czystością w kuchni

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia na podobnym stanowisku
• minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• gotowości podjęcia pracy OD ZARAZ

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stałą pracę
• dogodne warunki i godziny pracy
• posiłki na zmianach

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Kucharz”.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.