PRACA :: Agencja Rekrutacyjna ERTA oferta pracy na stanowisku project engineer

Adres e-mail:

Agencja Rekrutacyjna ERTA / Oferta z dnia: 2010-05-06

O firmie

ERTA

Oferowana praca

Stanowisko: project engineer
Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Tajwan
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Firma ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

PROJECT ENGINEER

Miejsce pracy: Tajwan, Korea
Data ważności oferty: czerwiec 2010

Praca na stanowisku inżyniera odpowiedzialnego za uruchamianie i nadzorowanie pracy pieców i baterii koksowniczych. Praca w oparciu o kontrakt z zagraniczną firmą ( Tajwan, Korea )

Wymagania

- Doświadczenie w pracy z bateriami koksowniczymi
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w uruchamianiu pieca koksowniczego
- Doświadczenie w utrzymaniu pieców koksowniczych
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dobre warunki pracy
- Kontrakt/Zatrudnienie w niemieckiej firmie z branży energetycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z tematem „Project Engineer” lub rejestrację w serwisie www.damyprace.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Rekrutacyjna ERTA
Krasinskiego 1/3
31-111 Kraków
Email: info@damyprace.pl / WWW: www.ertagrupa.pl