PRACA :: Alice Liu oferta pracy na stanowisku Art

Adres e-mail:

Alice Liu / Oferta z dnia: 2009-12-19

Browse our online oil painting reproductions art gallery from our website and purchase oil paintings at wholesale prices, our website oil painting,thanks please reply to email: alice@szsupplier.com

Oferowana praca

Stanowisko: Art
Nr ref.: (86)755-84-155-135
Miejsce pracy: Shenzhen / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Wymagania

Oferujemy

Dane firmowe

Alice Liu
Dafen oil painting village (86)755-84-155-135
Art Shenzhen
Email: alice@szsupplier.com / WWW: Art