PRACA :: Apteka Śląska oferta pracy na stanowisku Magister farmacji

Adres e-mail:

Apteka Śląska / Oferta z dnia: 2008-12-08

O firmie

etat: pełny lub na godziny, praca zmianowa
godziny otwarcia: pon-pt: 8-20, sob:8-14

Oferowana praca

Stanowisko: Magister farmacji
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

dam pracę: w aptece (Katowice) magister farmacji poszukiwany

Apteka w Katowicach zatrudni Magistra Farmacji

Wymagania

magister farmacji
prawo wykonywania zawodu

Oferujemy

dobry dojazd, atmosfera i możliwość rozwoju
godziwe wynagrodzenie

Forma kontaktu

proszę o kontakt tel. +48-510-146-754

Dane firmowe

Apteka Śląska
Graniczna 45
40-018 Katowice