PRACA :: Aviva - Commercial Union oferta pracy na stanowisku Reprezentant doradców

Adres e-mail:

Aviva - Commercial Union / Oferta z dnia: 2009-06-02

Aviva (wcześniej Commercial Union) działa od 1992 roku. Obecnie obejmuje sześć spółek i jest jedną z instytucji finansowych w Polsce. Grupa Aviva obsługuje ponad 3,5 miliony klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 60 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje jak zarządzanie otwartym funduszem emerytalnym (czyli OFE). Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe oraz OC i AC dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne.

Oferowana praca

Stanowisko: Reprezentant doradców
Nr ref.:
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Doradztwo / Konsulting

Opis stanowiska

W związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy reprezentantów doradców ubezpieczeniowo-finansowych w firmie Aviva - Commercial Union na 1/2 etatu.

Wymagania

Oczekujemy pozytywnego nastawienia, zaangażowania i silnej motywacji.

Oferujemy

Gwarantujemy pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
Zarobki 10zł/godz (do uzgodnienia) + ew. premia.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: ewaostrowicz@wp.pl

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.