PRACA :: Best House Nieruchomości oferta pracy na stanowisku Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomości

Adres e-mail:

Best House Nieruchomości / Oferta z dnia: 2016-03-24

Best House Sp. z o. o. świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Praca u nas to połączenie ciekawej pracy biurowej z pracą w terenie. Przeznaczona jest dla osób samodzielnych i zmotywowanych do osiągania postawionych celów oraz bardzo wysokich zarobków. To działanie, dynamizm i szukanie nowych rozwiązań.

Oferowana praca

Stanowisko: Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomości
Nr ref.: 30110
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

* pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

* kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości

* przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z Kancelarią Notarialną

* przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie

* aktywna współpraca z doradcą kredytowym

* budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

* zainteresowanie tematyką nieruchomości

* wysoka motywacja do pracy i realizacji celów

* odpowiedzialność i bardzo wysoka kultura osobista / etyka zawodowa

* komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne

* łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

* determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu

* bardzo dobra organizacja pracy

* samodzielność

* dyspozycyjność

* poczucie humoru

Oferujemy

* indywidualne warunki zatrudnienia dla osób posiadających licencję pośrednika lub doświadczenie w branży nieruchomości

* pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy

* pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy

* nadzór i opiekę nad transakcjami

* pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości

* reklamę ofert na wszystkich istotnych portalach nieruchomości

* w pełni wyposażone miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji

* narzędzia potrzebne do pracy: telefon służbowy, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: praca@bnbesthouse.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Dane firmowe

Best House Nieruchomości
Bardzka 30 110
50-517 Wrocław Wrocław
Email: praca@bnbesthouse.pl / WWW: www.bnbesthouse.pl