PRACA :: Beta-active oferta pracy na stanowisku Fizjoterapeuta – praca w Krumbach na Bawarii

Adres e-mail:

Beta-active / Oferta z dnia: 2020-12-23

O firmie

Nasza usługa jest dla Państwa za darmo!
Nie pobieramy żadnych prowizji!
Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą!

Oferowana praca

Stanowisko: Fizjoterapeuta – praca w Krumbach na Bawarii
Nr ref.: 2020012
Miejsce pracy: Krumbach, Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Praca dla Fizjoterapeuty w Krumbach na Bawarii ( ok. 30 km na poludnie od Günzburg )

Przyjazna, nowoczesna Physiopraxis z Krumbach poszukuje dwoch fizjoterapeutow do swojego teamu. Byc moze szukaja wlasnie Ciebie?

Wymagania

• Wymogiem jest uznany w Niemczech dyplom fizjoterapeuty.

Oferujemy

• Zarobek: 2.800 – 3.200 Euro brutto
• 26 dni urlopu + 4 dodatkowe na szkolenia
• pracodawca pomaga w organizacji zakwaterowania

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami niezobowiazujaco już dziś!

- mail: office@beta-active.de
- tel. +49 151 664 327 72
- tel. +49 151 457 670 39 lub SMS o treści: FIZJOTERAPEUTA

Dane firmowe

Beta-active
Obertorstr. 23
89537 Giengen an der Brenz
Email: office@beta-active.de / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl