PRACA :: Beta-active oferta pracy na stanowisku Lekarz specjalista – praca w Niemczech

Adres e-mail:

Beta-active / Oferta z dnia: 2020-06-23

Jesteśmy niemiecką firmą, której siedziba znajduje się na południu Niemiec. Od ponad 9 lat zajmujemy się rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, domach opieki, intensywnej opiece nad pacjentem w domu tzw. Intensivpflege do pracy w opiece śrdowiskowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości mechanizmów, praw i zasad działania na niemieckim medycznym rynku pracy oferujemy dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego stanowisko gwarantujące godne i sprawiedliwe wynagrodzenie.

Oferowana praca

Stanowisko: Lekarz specjalista – praca w Niemczech
Nr ref.: 202004
Miejsce pracy: Heidenheim An Der Brenz, Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego klienta szukamy:
LEKARZY SPECJALISTÓW m.in. :
- lekarz dziecięcy
- ginekolog
- ortopeda

Wymagania

Pracodawca oczekuje od swoich pracowników odpowiedzialności, niezależności i pełnej kompetencji. Duże znaczenie ma doświadczenie w pracy z pacjentami.

Oferujemy

Miejsce pracy: przychodnia w Heidenheim an der Brenz - 40 km od Ulm (Baden Wüttemberg)
• Zatrudnienie od 2021 roku – cały etat
• Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego (B2)
• Atrakcyjne wynagrodzenie z całym pakietem socjalnym
• Szkolenia, kursy
• Opieka koordynatora na miejscu
• Pomoc w aprobacji dyplomu
• Organizacja zakwaterowania

Jesteś lekarzem i chciałbyś pracować w Niemczech? Skontaktuj się z nami, a my podpowiemy Ci co należy zrobić, by spełni swoje marzenie!
Nasza usługa jest dla Państwa za darmo!
Nie pobieramy żadnych prowizji!
Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny.

tel. +49 151 664 327 72
E-Mail: office@beta-active.de

Dane firmowe

Beta-active
Obertorstr. 23
89537 Giengen an der Brenz
Email: office@beta-active.de / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl