PRACA :: Beta-active oferta pracy na stanowisku Pielęgniarka- domy opieki z Monachium,Hemhofen,Altenstadt

Adres e-mail:

Beta-active / Oferta z dnia: 2019-03-11

O firmie

Oferujemy:

- Legalna praca, umowa podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- Przeprowadzamy proces uznania dyplomu
- Sprawdzamy umowę o pracę
- Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po podjęciu pracy przez Ciebie

Stanowisko: Pielęgniarka- domy opieki z Monachium,Hemhofen,Altenstadt
Nr ref.: 20190010
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Renomowane domy opieki z Monachium, Hemhofen oraz Altenstadt poszukują pielęgniarek do pracy! Sprawdzeni pracodawcy, dobra atmosfera w pracy.

Wymagania

- język niemiecki na poziomie A2-B1

Oferujemy

Miejsca pracy:

Altenstadt (ok. 36 km na południe od Ulm)
Hemhofen (ok. 40 km od Bambergu i Norynbergii)

Informacje ogólne:

- Zarobek dla pielęgniarki bez uznanego dyplomu 2000 euro brutto + dodatki, dla uznanej pielęgniarki 2500 - 2700 Euro brutto/miesiąc (po okresie próbnym można negocjować stawkę) + dodatki
- 31 dni urlopu
- Dodatkowe premie w postaci Urlaubsgeld, bony podarunkowe (rzeczowe i pieniężne) za szczególne osiągnięcia, dodatek do opieki nad dzieckiem
- Zakwaterowanie na początek pokój w domu opieki z dużą własną łazienką – 200 Euro/ miesiąc + pomoc w poszukiwaniu docelowego lokum

Miejsce pracy:

Willa – Rezydencja w Monachium

Co oferuje pracodawca:

- Wynagrodzenie: na stanowisku pomocy pielegniarskiej: 2000 - 2200 Euro brutto + dodatki za pracę w niedziele, święta, nocki
na stanowisku pielegniarki: 3000 - 3200 Euro brutto + dodatki j.w.
- Zakwaterowanie: pomoc w poszukiwaniu mieszkania – dobra praca dla osoby mieszkającej w Monachium lub okolicach
- Indywidulana nauka jezyka niemieckiego, polowe kosztów pokrywa
pracodawca

Forma kontaktu

Kontakt:
office@beta-active.de
+48 574 699 866
+49 151 664 32772
+49 7322 9587101

Dane firmowe

Beta-active
Obertorstr. 23
89537 Giengen an der Brenz
Email: office@beta-active.de / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl