PRACA :: Beta-active oferta pracy na stanowisku Pielęgniarka – praca w Berlinie, Szpital

Adres e-mail:

Beta-active / Oferta z dnia: 2019-03-26

Jesteśmy niemiecką firmą, której siedziba znajduje się na południu Niemiec. Od ponad 8 lat zajmujemy się rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, domach opieki, intensywnej opiece nad pacjentem w domu tzw. Intensivpflege do pracy w opiece śrdowiskowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości mechanizmów, praw i zasad działania na niemieckim medycznym rynku pracy oferujemy dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego stanowisko gwarantujące godne i sprawiedliwe wynagrodzenie.

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarka – praca w Berlinie, Szpital
Nr ref.: 2019012
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Renomowany szpital w Berlinie poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza do pracy.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego na poziomie min A2
- wykształcenie kierunkowe – pielęgniarka/pielęgniarz

Oferujemy

- czas pracy 38,5 godzin/tydzień
- wynagrodzenie: na stanowisku pomocy pielęgniarskiej: 27.000 Euro brutto/rok, na stanowisku pielęgniarki: 34.500 Euro brutto/rok
- 13 pensje
- 27 dni urlopu/rok
- zakwaterowanie/mieszkanie

Co oferuje Beta-active:

- pomoc polskiego koordynatora
- przeprowadzenie nostryfikacji dyplomu

Forma kontaktu

office@beta-active.de
+48 574 699 866
+49 151 66432772

Dane firmowe

Beta-active
Obertorstr. 23
89537 Giengen an der Brenz
Email: office@beta-active.de / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl