PRACA :: Beta-active oferta pracy na stanowisku Pomoc pielęgniarska/opiekun w domu opieki w Alpach w Murnau

Adres e-mail:

Beta-active / Oferta z dnia: 2019-09-06

Jesteśmy niemiecką firmą, której siedziba znajduje się na południu Niemiec. Od ponad 8 lat zajmujemy się rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, domach opieki, intensywnej opiece nad pacjentem w domu tzw. Intensivpflege do pracy w opiece śrdowiskowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości mechanizmów, praw i zasad działania na niemieckim medycznym rynku pracy oferujemy dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego stanowisko gwarantujące godne i sprawiedliwe wynagrodzenie.

Stanowisko: Pomoc pielęgniarska/opiekun w domu opieki w Alpach w Murnau
Nr ref.: 2019027
Miejsce pracy: Murnau, Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Praca dla pomocy pielęgniarskiej/opiekuna w domu opieki w Alpach w Murnau

Wymagania

- Język niemiecki na pziomie A2
- Doświadczenie w opiece mile widziane jednak nie decydujące o zatrudnieniu

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

- Zakwaterowanie w cenie 100 Euro (pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka
- Zarobek w wysokości 2.000 Euro brutto + dodatki
- Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, bez żadnych prowizji!
- Miła, rodzinna atmosefra

Szczegóły oferty na www.beta-active.de/praca

Forma kontaktu

Nasz kontakt :

tel. +49 7322 9587101
tel. +49 15166432772
tel. +48 574 699 866
E-Mail: office@beta-active.de

Dane firmowe

Beta-active
Obertorstr. 23
89537 Giengen an der Brenz
Email: office@beta-active.de / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl