PRACA :: Beta-aktiv Elisabeth Sobiech oferta pracy na stanowisku Lekarz- Klinika Rehabilitacyjna w Szwajcarii

Adres e-mail:

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech / Oferta z dnia: 2017-12-03

Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo.

Oferowana praca

Stanowisko: Lekarz- Klinika Rehabilitacyjna w Szwajcarii
Nr ref.: P2017061
Miejsce pracy: Lucerna / zagranica / Szwajcaria
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

RENOMOWANA KLINIKA REHABILITACYJNA W TZW. SCHWEIZER MITTELLAND (LUZERNA) POSZUKUJE LEKARZA NA ODDZIAŁ WEWNETRZNY (100%).

Wymagania

WYMAGANIA:
 Ukończone studia lekarskie
 Język niemiecki na poziomie B2/C1
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (anglojezyczni pacjenci)
 Specjalizacja nie wymagana
 Gotowość do pracy na oddziale wewnętrznym
 Profesjonalizm i kompetencja w kontaktach z pacjentami

Oferujemy

OFERUJEMY:

 Zarobek dla lekarza po studiach oD 7000 SFr
 Z dwuletnim doświadczeniem zawodowym od 7500 SFr
 Zakwaterowanie w cenie ok. 500 SFr
 Wprowadzenie w zakres obowiązków
 Umowa bezpośrednio z pracodwacą

Forma kontaktu

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu poprzez:

• maila na: office@beta-active.de , pflege-kraft@beta-aktiv.de
• telefon: +49 7322 9587101
• telefon: +48 574 699 866

Dane firmowe

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech
Paul Hartmann 61
89522 Heidenheim
Email: office@beta-aktiv.pl / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl