PRACA :: Beta-aktiv Elisabeth Sobiech oferta pracy na stanowisku Pielęgniarka – intensywna opieka, Niemcy

Adres e-mail:

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech / Oferta z dnia: 2018-08-11

Temat „Praca Niemcy“ jest tematem nowym, skomplikowanym i przede wszystkim wymagającym czasu. Chcesz tracić ten czas na robienie błędów, czy wolisz skorzystać z naszego fachowego serwisu skierowanego właśnie do Ciebie? Dla Ciebie staliśmy sie expertem, którego cechuje:

• doskonała znajomość niemieckiego rynku pracy
• stałe kontakty z renomowanymi, sprawdzonymi placówkami medycznymi na terenie całych Niemiec
• wieloletnia współpraca z niemieckim czerwonym krzyżem
• perfekcyjna znajomość języka niemieckiego oraz języka polskiego
• zaangażownie i wysoki poziom naszych usług wobec kandydata ubiegającego się o pracę za naszym pośrednictwem.

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarka – intensywna opieka, Niemcy
Nr ref.: 2018036
Miejsce pracy: Monachium / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Klinika w Monachium poszukuje do pracy pielęgniarki na oddział intensywnej opieki medycznej – Stroke Unit !

Wymagania

Wymagania:
- wymagany poziom języka niemieckiego: B1
- wykształcenie kierunkowe ( pielęgniarka/pielęgniarz )
- gotowość do wyjazdu za granicę na przynajmniej 1 rok

Oferujemy

Oferujemy:
- zarobek na stanowisku pomocy pielęgniarskiej od 2.200 euro brutto + dodatki
- zarobek na stanowisku pielęgniarki od 2.800 euro brutto + dodatki
- zakwaterowanie lub pomoc w szukaniu mieszkania
- polskojęzyczne wsparcie
- umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym
- miła, rodzinna atmosfera w pracy
- pomoc w nostryfikacji Twojego dyplomu

Beta-active Elisabeth Sobiech nie pobiera żadnych prowizji!!!

Forma kontaktu

Kontakt:
office@beta-active.de
+48 574 699 866
+49 151 664 32772
+49 7322 9587101

Dane firmowe

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech
Paul Hartmann 61
89522 Heidenheim
Email: office@beta-aktiv.pl / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl