PRACA :: Beta-aktiv Elisabeth Sobiech oferta pracy na stanowisku Pielęgniarka – praca w szpitalu we Frankfurcie – wszystkie oddziały.

Adres e-mail:

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech / Oferta z dnia: 2018-03-11

Praca zapewniająca Ci bezpieczną przyszłość. Gwarantujemy legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach z całym pakietem socjalnym. Uznanie dyplomu oraz obsługę polskiego przedstawiciela, który poprowadzi Cię przez początkowy okres integracji w Niemczech

Stanowisko: Pielęgniarka – praca w szpitalu we Frankfurcie – wszystkie oddziały.
Nr ref.: 2018012
Miejsce pracy: Frankfurt / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Szpital we Frankfurcie poszukuje pielęgniarek na różne oddziały.

Wymagania

Wymagania:
- język niemiecki na poziomie minimum A-2

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą bez pośredników.
- atrakcyjne wynagrodzenie
- opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w nostryfikacji dyplomu
- zakwaterowanie
- praca w przyjaznym zespole
- możliwość poznania pracodawcy przed podjęciem pracy

Forma kontaktu

Nasz kontakt:
Tel: 574 699 866
office@beta-active.de

Dane firmowe

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech
Paul Hartmann 61
89522 Heidenheim
Email: office@beta-aktiv.pl / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl