PRACA :: Beta-aktiv Elisabeth Sobiech oferta pracy na stanowisku Pielęgniarka - Diakonia w Karlsruhe, Dom Opieki

Adres e-mail:

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech / Oferta z dnia: 2018-09-29

Elisabeth Sobiech Beta Active jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy branży medycznej.
Współpracujemy z pracodawcami na terenie całych Niemiec.
Z naszych nieodpłatnych usług skorzystało już 600 pielęgniarek, które zawarły umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. Osoby te zaufały nam i spełniły swoje marzenie o dobrej pracy umożliwiającej rozwój zawodowy i osobowy. Może zaufasz i Ty?

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarka - Diakonia w Karlsruhe, Dom Opieki
Nr ref.: 2018042
Miejsce pracy: Karlsruhe / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Nie przegap naszej oferty!
Super pracodawca: Diakonia w Karlsruhe szuka do Domu Opieki pielęgniarki.

Wymagania

Jedyny warunek: język niemiecki na poziomie B-2

Oferujemy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie: od 3000 tyś Euro
- zakwaterowanie
- pomoc polskiego koordynatora
- rodzinna atmosfera w pracy
- pomoc w nostryfikacji Twojego dyplomu

Forma kontaktu

Nasz Kontakt:

office@beta-active.de
+49 7322 9587101
+49 151 66432772
+48 574 699 866

Dane firmowe

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech
Paul Hartmann 61
89522 Heidenheim
Email: office@beta-aktiv.pl / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl