PRACA :: Beta-aktiv Elisabeth Sobiech oferta pracy na stanowisku Pielęgniarka w Niemczech

Adres e-mail:

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech / Oferta z dnia: 2018-04-02

Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo.

Oferowana praca

Stanowisko: Pielęgniarka w Niemczech
Nr ref.: 2018016
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

PIELĘGNIARKA W NIEMCZECH

Jesteś pielęgniarką i chciałabyś pracować w niemieckim szpitalu, a nie wiesz jak się do niego dostać?
My Ci pomożemy!!!
Z nami osiągniesz sukces i zrobisz karierę w Niemczech!
Pomożemy również uznać Twój dyplom!
Aktualne miejsca pracy na różnych oddziałach w następujących klinikach:
Frankfurt, wyspa Rügen, Stanberg, Berlin, Erlangen

Wymagania

Język niemiecki na poziomie A-2 / B-1

Oferujemy

Zarobek: przed nostryfikacją – od 2400 Euro, po nostryfikacji – od 2800 Euro
Zakwaterowanie
Pomoc polskiego koordynatora

Forma kontaktu

Nasz Kontakt:
+48 574 699 866
office@beta-active.de

Dane firmowe

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech
Paul Hartmann 61
89522 Heidenheim
Email: office@beta-aktiv.pl / WWW: http://www.pielegniarka-niemcy.pl