PRACA :: Biznes Partner oferta pracy na stanowisku Pracownik Magazynowy

Adres e-mail:

Biznes Partner / Oferta z dnia: 2008-10-20

O firmie

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 7 lat.
BIZNES Partner to firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania kadrowe. Specjalizujemy się w leasingu pracowników, outsourcingu i rekrutacji na wybrane stanowiska. Zapewniamy usługę pracy tymczasowej.
W zakresie usług naszej firmy mieści się poszukiwanie pracowników odpowiednich do wykonywania zarówno pracy tymczasowej, jak i stałej. Nasza baza danych zawiera informacje o kandydatach na stanowiska kierownicze, oraz o personelu średniego i niskiego szczebla, a także pracowników fizycznych niewykwalifikowanych

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Magazynowy
Nr ref.:
Miejsce pracy: MysłOwice / śląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

rozładunek i załadunek przesyłek w magazynie odzieżowym w Mysłowicach

- pakowanie nowej odzieży

Wymagania

-osoby sprawne fizycznie

Oferujemy

oferujemy

- umowę o pracę,
-pracę w międzynarodowej firmie,
-możliwość zatrudnienia od zaraz i na dłuższy czas

- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczoną nazwą stanowiska. w tytule maila na adres: biurokatowice@biznespartner.com

Kontakt telefoniczny: 032 230 59 76

Dane firmowe

Biznes Partner
Zwycięstwa 14/34
44-100 Gliwice
Email: biurokatowice@biznespartner.com / WWW: www.biznespartner.com