PRACA :: CSI Computer Systems for Industry oferta pracy na stanowisku Serwisant produktów SanDisk

CSI Computer Systems for Industry / Oferta z dnia: 2008-07-24

O firmie

wszystkie informacje:

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant produktów SanDisk
Nr ref.:
Miejsce pracy: KrakóW / dolnośląskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
?Serwisowanie produktów SanDisk - karty pamięci Flash, odtwarzacze MP3, pendrive (www.flashcard.pl)
?Wsparcie techniczne dla klientów w zakresie produktów SanDisk
?Pomoc przy utrzymaniu infrastruktury technicznej działu Flash - komputery, sieć, telefony

Wymagania

?Student 5 roku (rok akademicki 2008/2009), studia dzienne lub zaoczne

Wymagania:
?Znajomość techniki komputerowej
?Znajomość zagadnień związanych z portami USB
?Znajomość systemu Windows
?Znajomość języka angielskiego (min. biegłe czytanie tekstów technicznych)
?Rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań, odpowiedzialność, samodzielność , zdyscyplinowanie
?Pełne zaangażowanie.

Oferujemy

Czas pracy:
* od połowy lipca 2008
* w zakresie 5 dni tygodniowo przez około 6 godzin dziennie - możliwość wyjścia na zajęcia na uczelnię

Dane firmowe

CSI Computer Systems for Industry
Balicka 12A
30-149 Kraków
Email: Katarzyna.Plodzien@csi.net.pl / WWW: csi.net.pl