PRACA :: Compal Europe Poland oferta pracy na stanowisku LINE LEADER

Adres e-mail:

Compal Europe Poland / Oferta z dnia: 2009-01-10

Compal Electronics, Inc jest jednym z wiodących światowych producentów notebooków. Produkty są dobrze znane z wysokiej jakości. Compal Inc ma siedziby w ChRL, Korei Południowej, Anglii i USA. Compal Inc stał się znany w całej branży jako lider w dziedzinie produktów komputerowych i komunikacyjnych. Compal Europe (Polska) Sp. z o.o. będzie nadal świadczyć usługi naprawy laptopów. W Łodzi zostało niedawno otwarte centrum serwisowe laptopów.

Oferowana praca

Stanowisko: LINE LEADER
Nr ref.: LINE LEADER
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

a) planowanie, delegacja i koordynowanie pracy w linii
b) dokumentowanie oraz likwidowanie wszelkich napotkanych nieprawidłowości we współpracy z odpowiednimi departamentami
c) poprawne i kompletne wypełnienie codziennych i cotygodniowych raportów na temat kontroli jakości członków zespołu
d) ustalenie tygodniowej analizy wydajności pracowników oraz podejmowanie działań w celu zwiększenia przepustowości i zminimalizowania przestojów
f) monitorowanie i sprawozdawczość zgodnie z obowiązującymi procedurami dotycząca pracowników

Wymagania

a) doświadczenie w kierowaniu zespołem
b)doświadczenie w pracy w przemyśle elektronicznym lub pokrewnym
c)dobra znajomość języka angielskiego-warunek niezbędny
d)wykształcenie wyższe lub w trakcie (system zaoczny) w zakresie elektroniki/elektryki/informatyki lub pokrewne

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim na adres e-mail agnieszka_biern@compal-europe.com

W liście motywacyjnym proszę podać oczekiwania finansowe.

Aplikacje przesłane wyłącznie w języku polskim (bez wersji angielskiej) nie będą rozpatrywane.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.