PRACA :: Compal Europe Poland oferta pracy na stanowisku TECHNIK PRODUKTU

Adres e-mail:

Compal Europe Poland / Oferta z dnia: 2009-01-10

Compal Electronics, Inc jest jednym z wiodących światowych producentów notebooków. Produkty są dobrze znane z wysokiej jakości. Compal Inc ma siedziby w ChRL, Korei Południowej, Anglii i USA. Compal Inc stał się znany w całej branży jako lider w dziedzinie produktów komputerowych i komunikacyjnych. Compal Europe (Polska) Sp. z o.o. będzie nadal świadczyć usługi naprawy laptopów. W Łodzi zostało otworzone centrum serwisowe laptopów.

Oferowana praca

Stanowisko: TECHNIK PRODUKTU
Nr ref.: TECHNIK PRODUKTU
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Uruchomienie prób nowego modelu i prowadzenie modelu M/B.
Prowadzenie przeglądów i analiz OBE/ORT oraz analiz dotyczących reklamacji od klientów.
Naprawa i testy weryfikacji jakości.
Raportowanie FA/CA.
Usprawnianie procesu naprawy, skracanie czasu naprawy oraz analizy dotyczące napraw.
Sporzadzanie analiz i raportów dotyczących błędów do centrali firmy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe w zakresie elektroniki, elektryki, informatyki lub w trakcie(system zaoczny).
Minimum roczne doświadczenie w produkcji/serwisie urzadzeń elektronicznych.
Dobra znajomość budowy komputera.
Dobra znajomość języka angielskiego -warunek niezbędny.

Oferujemy

Miłą atmosferę pracy.
Możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji (cv oraz list motywacyjny) w języku polskim oraz cv w języku angielskim: agnieszka_biern@compal-europe.com

W liście motywacyjnym proszę podać swoje oczekiwania finansowe.

Aplikacje przesłane tylko w polskiej wersji nie będą rozpatrywane.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.