PRACA :: Consultor Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Adres e-mail:

Consultor Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-10-08

Consultor to instytucja doradczo - szkoleniowa prowadząca działalność nieprzerwanie od 1988 roku. W tym czasie spółka zdobyła na lokalnym i krajowym rynku pracy ugruntowaną pozycję w zakresie działalności szkoleniowej, pośrednictwa pracy oraz rekrutacji personelu i doradztwa personalnego dla firm.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Nr ref.: SDM/08
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Nasz Klient to firma, której ostatnio zrealizowanym projektem jest duży portal internetowy poświęcony informacjom dotyczącym sieci handlowo ? usługowych na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem, do swojego zespołu w Lublinie poszukuje ambitnej, doświadczonej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS.MARKETINGU
i SPRZEDAŻY OFERT REKLAMOWYCH
Nr ref. SDM/08
Lublin

Zadania:

? Nawiązywanie współpracy z sieciami handlowymi
? Pozyskiwanie reklamodawców
? Przygotowywanie ofert handlowych
? Promocja portalu
? Wsparcie organizacyjne biura

Wymagania

? Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej
? Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta
? Wysoka kultura osobista
? Komunikatywna znajomość języka angielskiego
? Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

? Pracę w dynamicznym zespole
? Umowa o pracę, pełny etat
? Stała pensja + prowizja
? Szkolenia produktowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: m.filip@consultor.pl
Telefon kontaktowy: 509897906. Prosimy o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: SDM/08

(z dopiskiem wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)?

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.