PRACA :: Consultor Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku Wykładowcy / trenerzy / lektorzy

Adres e-mail:

Consultor Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-10-16

Jesteśmy instytucją doradczo-szkoleniową prowadzącą działalność nieprzerwanie od 1988 roku. Misją firmy jest przeciwdziałanie bezrobociu wśród obywateli Rzeczypospolitej Polskiej oraz wspieranie przedsiębiorstw w kształtowaniu optymalnej polityki personalnej. Firma realizuje swoje cele poprzez pośrednictwo pracy, szkolenia przekwalifikowujących dla osób bezrobotnych i zagrożonych utratą pracy, rekrutację personelu i doradztwo personalne dla firm. Prowadzi także szkolenia i treningi dla firm umożliwiające podnoszenie kwalifikacji pracowników

Oferowana praca

Stanowisko: Wykładowcy / trenerzy / lektorzy
Nr ref.:
Miejsce pracy: / lubelskie / Polska
Branża: Edukacja / Nauka / Szkolenia

Opis stanowiska

Poszukujemy do współpracy wykładowców / trenerów / szkoleniowców oraz lektorów do prowadzenia zajęć z następujących tematów:

? Prawo podatkowe (woj. lubelskie)
? Księgowość małych firm (woj. lubelskie)
? Kadry i Płace (woj. lubelskie)
? Rozliczenia finansowe projektów UE (woj. lubelskie)
? Pozyskiwanie funduszy z UE (woj. lubelskie)
? Pozyskiwanie środków na działalność turystyczną (woj. lubelskie)
? Marketing w turystyce (woj. lubelskie)
? Florystyka ? artystyczne układanie bukietów (woj. lubelskie)
? Przygotowanie do zawodu: barman - kelner (woj. lubelskie)
? Obsługa klienta (woj. lubelskie)
? Obsługa sekretariatu, obieg dokumentów (woj. lubelskie)
? Obsługa kasy fiskalnej (woj. lubelskie)
? Obsługa ruchu turystycznego (woj. lubelskie, Kielce)
? Obsługa komputera (woj. lubelskie, Kielce)
? Projektowanie wnętrz (woj. lubelskie)
? Języka angielskiego (woj. lubelskie, Kielce)
? Języka niemieckiego (Kielce)
? Języka hiszpańskiego (Kielce)
? Języka rosyjskiego (woj. lubelskie)

Wymagania

? Min. 2 letniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć dla dorosłych
? Wykształcenia kierunkowego
? Kursów i szkoleń (kurs pedagogiczny będzie niekwestionowanym atutem)
? Umiejętności nawiązywania kontaktu z grupą

Oferujemy

? atrakcyjne warunki zatrudnienia
? możliwość długofalowej współpracy
? miejsce pracy: Lublin, Puławy, Chełm, Kielce

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@consultor.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem ? 509 897 906. W temacie wiadomości proszę o wpisanie zakresu szkolenia.

(w CV proszę o umieszczenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)?

Dane firmowe

Consultor Sp. z o.o.
Męczenników Majdanka 74
20-325 Lublin
Email: rekrutacja@consultor.pl / WWW: consultor.pl