PRACA :: Consultor Sp. z o.o. oferta pracy na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - instalacje gryewcye

Adres e-mail:

Consultor Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2008-11-04

Jesteśmy instytucją doradczo-szkoleniową prowadzącą działalność nieprzerwanie od 1988 roku. Misją firmy jest przeciwdziałanie bezrobociu wśród obywateli Rzeczypospolitej Polskiej oraz wspieranie przedsiębiorstw w kształtowaniu optymalnej polityki personalnej.

Oferowana praca

Stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - instalacje gryewcye
Nr ref.: PH/08
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Nasz klient to firma z branży techniki grzewczej i sanitarnej. W związku z dynamicznym rozwojem, do swojego zespołu w Lublinie poszukuje ambitnej, doświadczonej osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Nr ref.PH/08
LUBLIN

Zadania:

? Opieka nad klientami firmy
? Pozyskiwanie nowych klientów
? Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
? Promocja wizerunku firmy

Wymagania

? Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
? Dobra znajomość branży grzewczej i sanitarnej
? Wysoka kultura osobista
? Wykształcenie minimum średnie
? Dobra znajomość obsługi komputera
? Prawo jazdy kat. B
? Mile widziana znajomość języków obcych: angielski/rosyjski/ukraiński

Oferujemy

? Pracę w dynamicznym zespole
? Umową o pracę, pełny etat
? Stałą pensję + prowizję
? Szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: m.filip@consultor.pl
Telefon kontaktowy: 509897906. Prosimy o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: PH/08

(z dopiskiem wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)?

Agencja Pośrednictwa Pracy W Kraju
(nr zezwolenia Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej 568/1a)

Dane firmowe

Consultor Sp. z o.o.
Męczenników Majdanka 74
20-325 Lublin
Email: lenay@wp.pl / WWW: consultor.pl