PRACA :: ELEKTRONIKA SA oferta pracy na stanowisku Specjalista ds.Handlowych

Adres e-mail:

ELEKTRONIKA SA / Oferta z dnia: 2010-03-10

O firmie

Spółka nasza działa na rynku już od ponad 20 lat.
Zajmuje się pełną gamą tematyczną dotyczącą urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych (import, handel, dobór, realizacja).
Corocznie nagradzana jest laurem przedsiębiorstwa "FAIR PLAY".

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds.Handlowych
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy w miastach:
1) Katowice
2) Poznań

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie między innymi za organizację sprzedaży bezpośredniej w oddziale. Pomoc projektową przy realizacji inwestycji. Za pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami. Analizę rynku w wybranych sektorach.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
- znajomość braży chłodniczej i klimatyzacyjnej -
mile widziane
- doświadczenie we współpracy handlowej z
klientami
- znajomość obsługi komputera
- prawa jazdy
- język angielski-dodatkowy atut
- umiejętność pracy w grupie
- dyspozycyjność, lojalność

Oferujemy

- pracę na pełny etat
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- szkolenia techniczne i produktowe w kraju i za granicą

Forma kontaktu

Katowice: tel. 32 6098700, kom. 602570851
katowice@elektronika-sa.com.pl

Poznań : tel. 61 6503344
poznan@elektronika-sa.com.pl

Dane firmowe

ELEKTRONIKA SA
Hutnnicza 3
81-212 Gdynia
Email: kadry@elektronika-sa.com.pl / WWW: elektronika-sa.com.pl